GTV - najwyższa jakość opraw oświetleniowych w dobrej cenie!
GTV - najwyższa jakość opraw oświetleniowych w dobrej cenie!
GTV - najwyższa jakość opraw oświetleniowych w dobrej cenie!

GTV jest polskim producentem akcesoriów meblowych oraz oświetlenia LED-owego i tradycyjnego, który od ponad 20 lat dostarcza klientom funkcjonalne i designerskie rozwiązania. Marka, która tworzy z myślą o różnorodnych preferencjach klientów, wspiera ich w indywidualnych projektach mieszkaniowych i biurowych, dostarczając rozwiązania, które zapewnią im jakościowe korzystanie z przestrzeni. Dziś produkty oświetleniowe z logo GTV można znaleźć na ponad 50 światowych rynkach. 

 

 

Do najważniejszych produktów oświetleniowych oferowanych przez markę GTV zaliczamy: tradycyjne żarówki, źródła światła LED, oświetlenie meblowe i profile do taśm LED, oprawy dekoracyjne, przemysłowe i plafoniery. Temperatura barwowa i moc światła może znacząco wpłynąć na samopoczucie w pracy i w domu, dlatego dostarczamy klientom bezpieczne i certyfikowane oświetlenie. Naszym nadrzędnym celem jest dbanie o jakość i funkcjonalność oferowanych produktów, by sprostały oczekiwaniom klientów i warunkom pracy czy wypoczynku.


W naszej ofercie dostępne są oprawy przystosowane do trudniejszych warunków, takie jak oprawa LED BOLERO. Dzięki swojej konstrukcji i sposobowi montażu może być stosowana w różnych przestrzeniach: handlowych, socjalnych i biurowych. Dodatkowo technologia LED minimalizuje koszty użytkowania, wpływając na wydajność i efektywność oświetlenia.

W pomieszczeniach o dużej wilgotności czy zapyleniu np. w halach przemysłowych, zakładach przetwórstwa, magazynach czy warsztatach samochodowych najlepiej sprawdzi się oprawa hermetyczna Betis. Kolejna nasza propozycja, to oprawa kanałowa DELTA z czujnikiem ruchu 6W 400lm, która jest oszczędnym i nowoczesnym produktem. Służy do montażu natynkowego lub ścienno-sufitowego. Zasięg działania czujnika to 8 metrów. Zalecana wysokość montażu to 2-2,5m.

Oprawa świetlówkowa OSL najlepiej sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie części przestrzeni np. stanowisk pracy. Podstawowym zadaniem takiego oświetlenia będzie uwidocznienie szczegółów przez zwiększenie jakości natężenia światła. Oprawa stosowana jest również w wewnętrznych ciągach komunikacyjnych.

 
 
Źródło światła LED oparte na diodach elektroluminescencyjnych jest najczęściej wybieranym źródłem światła do oświetlenia pomieszczeń i nie tylko!
 
Źródła światła LED z filamentami tworzą przytulny i ciepły nastrój otaczającej nas przestrzeni. Natomiast żarówka LED łączy tradycyjny wygląd z nowoczesną i bardzo oszczędną technologią. Dlatego również w tym zakresie mamy dla naszych klientów szereg propozycji, które w całości znajdą w naszym katalogu produktów GTV.
 
 
Panele LED to designerskie rozwiązanie gwarantujące bardzo efektowne oświetlenie!
 
Odpowiednio zamontowane oświetlenie o pożądanej mocy gwarantuje bezpieczną pracę czy naukę, bez efektu znużenia. Panel LED KING przyczynia się do poprawy koncentracji, a ponadto jest wydajny energetycznie. Rama do montażu natynkowego paneli LED to z kolei element niezbędny do stworzenia panelowego oświetlenia LED. Wszystkie akcesoria oraz oświetlenie zakupicie w naszym e-sklepie. Zapewniamy konkurencyjne ceny!
 

 

Czy wiesz co to jest czujnik mikrofalowy ruchu i w jaki sposób możesz go wykorzystać?

Mikrofalowy czujnik ruchu to urządzenie, które ułatwia korzystanie z większości instalacji oświetleniowych, również LED-owych. To nic innego jak zapalanie światła w momencie wykrycia ruchu, przez co produkt staje się jeszcze bardziej oszczędny i wygodny w użytkowaniu. System wykrywania ruchu działa na zasadzie emisji i odbioru fal elektromagnetycznych. Czujnik mikrofalowy ruchu może być zamontowany zarówno wewnątrz budynku na suficie lub ścianie, jak i na zewnątrz. Można go również wpuścić w sufit. Jest bezpieczny dla naszego zdrowia i samopoczucia. Czujnik ruchu jest bardzo przydatny do oświetlania ciągów komunikacyjnych. 

Plafoniera również może być z czujnikiem ruchu!

Polecanym produktem oświetleniowym GTV do użytku mieszkaniowego jest plafoniera WENUS LED. Podczas świecenia oddaje przyjemne i spokojne światło. Natomiast plafoniera ITALIA LED z czujnikiem ruchu doskonale sprawdzi się w garderobie, klatkach schodowych czy do oświetlania innych ciągów komunikacyjnych. Plafoniery GTV cieszą się wzrastającą popularnością wśród osób zainteresowanych nowoczesną oraz oszczędną aranżacją oświetleniową.

W celu dokładnego i wzmocnionego oświetlenia danej strefy wybierz reflektor lub naświetlacz, który doskonale sprawdzi się także na zewnątrz pomieszczenia!

Naświetlacze LED VIPER, iLUX, iNEXT stanowią alternatywę dla dotychczasowych halogenów oświetleniowych. Dużą zaletą tych produktów jest ich niskie zużycie energii elektrycznej. Charakteryzują się również znacznie dłuższą żywotnością. Natomiast naświetlacz LED G-TECH to popularny typ oprawy oświetleniowej w technologii LED-owej. Jest zbudowany z aluminium i szkła, nie współpracuje ze ściemniaczem. W sprzedaży posiadamy naświetlacz w kolorze białym i czarnym, który przyda się głównie na zewnątrz pomieszczenia. Naświetlacz świetnie sprawdzi się przy oświetlaniu różnych obiektów oraz określonych terenów i powierzchni. Jego zaletą jest duża moc świetlna przy niskim zużyciu energii.

Pracujemy

pn.-pt. 8:00 - 16:00

Realizacja zamówień:
+48 14 621 04 70bok@kwant.net.pl
Skontaktuj się z Twoim opiekunem
Kontakt z Opiekunem
O nasOddziałyStrefa PracownikaKwant AppKontakt

Nagrody
Nagroda diamenty miesięcznika Forbes 2022
Logistyka
Logo DPD
Logo DHL
features.logistics.imagesAlt.inpot
Logo Raben
Płatności
Logo PayU
Logo Blik

Kontakt

Pracujemy

pn.-pt. 8:00 - 16:00

Realizacja zamówień:
Skontaktuj się z Twoim opiekunem
Kontakt z Opiekunem

Pracujemy

pn.-pt. 8:00 - 16:00

Realizacja zamówień:
Skontaktuj się z Twoim opiekunem
Kontakt z Opiekunem

O firmie

Nagrody
Nagroda diamenty miesięcznika Forbes 2022
Logistyka
Logo DPD
Logo DHL
features.logistics.imagesAlt.inpot
Logo Raben
Płatności
Logo PayU
Logo Blik

Ważne informacje

Nagrody
Nagroda diamenty miesięcznika Forbes 2022
Logistyka
Logo DPD
Logo DHL
features.logistics.imagesAlt.inpot
Logo Raben
Płatności
Logo PayU
Logo Blik

Copyright (c) 2023 Kwant Hurtownie elektryczne Sp. z o.o.

Wersja 1.0.2