DNT-212D-24V/ZAM Dzwonek szkolno-alarmowy 24V duży TYP: DNT-212D-24V SUNDI ZAMEL
Dzwonek szkolno-alarmowy 24V duży TYP: DNT-212D-24V SUNDI ZAMEL
Producent:
Kod produktu:
DNT-212D-24V/ZAM
Kategoria:
Nr kat. :
DNT-212D-24V/ZAM
EAN:
Waga:
0.054 kg
Bezpłatna dostawa
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Producent
    ZAMEL
  • Napięcie wyzwalania
    24 V
  • Max. poziom głośności
    95 dB
  • Ilość melodii gongu
    1 - szybkie uderzenia
  • Współczynnik ochrony odbiornika
    IP44
  • Temperaturowy zakres pracy odbiornika
    -20 do 35 °C
  • Wymiary odbiornika
    230 x 240 x 100 mm