004641843/ETI Cewka do CEM112 BCAE-112-230V-50/60Hz 004641843 ETI
Producent:
Kod produktu:
004641843/ETI
Nr kat. :
004641843/ETI
EAN:
Waga:
0.288 kg
Bezpłatna dostawa
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Producent
    ETI
  • Znamionowe napięcie sterujące [V]
    230 V
Producent / Podmiot Odpowiedzialny
  • Nazwa
    ETI POLAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Adres pocztowy
    JANA PAWŁA II 18 06-100 Pułtusk Polska
  • Adres e-mail
    etipolam@etipolam.com.pl
  • Adres strony internetowej
    etipolam.com.pl
Inni kupili również
Kabel YAKXS 4x35 mm2 SE (0,6/1kV) ziemny aluminiowy (bębnowy) WAC7504L00EEA0O ELTRIM
WAC7504L00EEA0O/ELTELTRIMYAKXS
8 osób kupiło ostatnio
Centrala: 22826 mb
Dostarczymy: 2026-05-15
W oddziałach: 9210 mb
Odbiór za godzinę!
Centrala: 0 szt.
W oddziałach: 61 szt.
Odbiór za godzinę!
F195148/ANK Przedłużka do szpilki uziemiającej fi 16 x 1500mm /OG/ AN-54Z/OG/ F195148 AN-KOM
Centrala: 539 szt.
Dostarczymy: 2026-05-15
W oddziałach: 2659 szt.
F195036/ANK Złącze uziomowe 3 płytki B=40mm fi16 mm /OG/ AN-52C/OG/ F195036 AN-KOM
Centrala: 99 szt.
W oddziałach: 931 szt.
004181211/ETI Wkładka topikowa przemysłowa zwłoczna KOMBI NH000 gG 50A/500V 004181211 ETI
Centrala: 5921 szt.
W oddziałach: 696 szt.
004644511/ETI Styk pomocniczy 1NO+1NC 6A BCXMLE 11 004644511 ETI
W oddziałach: 3 szt.
004181212/ETI Bezpiecznik zwłoczny BM WT-00C gG 63A K 500V 004181212 ETI
W oddziałach: 398 szt.
Opis
Cewka do CEM112 BCAE-112-230V-50/60Hz 004641843 ETI
Charakterystyka ogólna styczników silnikowych CEM:
  • zastosowanie do odbiorników energii elektrycznej o mocy do 160 kW (dla U=400V kat. AC3)