961942502/HAG Integro Flow Gniazdo bez uziemienia z podwyższoną ochroną styków biały 961942502 HAGER
Integro Flow Gniazdo bez uziemienia z podwyższoną ochroną styków biały 961942502 HAGER
Producent:
Kod produktu:
961942502/HAG
Kategoria:
Nr kat. :
961942502/HAG
Opakowanie:
10 sztuk
EAN:
Waga:
0.04 kg
Bezpłatna dostawa
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Długość opakowania
    25.5 cm
  • Wysokość opakowania
    6 cm
  • Szerokość opakowania
    13 cm
  • Waga opakowania
    0.4 kg
  • Producent
    HAGER
  • Kolor
    biały
  • Typ.
    Gniazda elektryczne
  • Typ
    Gniazda 1-pojedyncze (250V)
  • Materiał wykonania
    Tworzywo sztuczne
  • Rodzaj zacisków
    Zaciski śrubowe
  • Montaż
    podtynkowy
  • Uziemienie
    nie
  • Prąd znamionowy
    16 A
  • Napięcie znamionowe
    250 V
  • Wymiary
    głębokość lusterka - 14,5 mm