941852505/HAG Integro Flow Gniazdo schuko antracyt 941852505 HAGER
Producent:
Kod produktu:
941852505/HAG
Kategoria:
Nr kat. :
941852505/HAG
Opakowanie:
10 sztuk
EAN:
Waga:
0.04 kg
Bezpłatna dostawa
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Długość opakowania
    25.5 cm
  • Wysokość opakowania
    6 cm
  • Szerokość opakowania
    13 cm
  • Waga opakowania
    0.4 kg
  • Producent
    HAGER
  • Kolor
    antracytowy
  • Typ.
    Gniazda elektryczne
  • Typ
    Gniazda SCHUKO
  • Materiał wykonania
    Tworzywo sztuczne
  • Stopień szczelności IP
    IP44
  • Rodzaj zacisków
    Zaciski śrubowe
  • Montaż
    podtynkowy
  • Podświetlenie
    nie
  • Uziemienie
    tak
  • Prąd znamionowy
    250 V AC
  • Ramka w zestawie
    nie
  • Napięcie znamionowe
    16 A
  • Gwarancja
    2 lata
  • Zakres częstotliwości
    50 Hz