947782502/HAG Integro Flow Gniazdo schuko biały 947782502 HAGER
Producent:
Kod produktu:
947782502/HAG
Kategoria:
Nr kat. :
947782502/HAG
Opakowanie:
10 sztuk
EAN:
Waga:
0.037 kg
Bezpłatna dostawa
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Długość opakowania
    26.5 cm
  • Wysokość opakowania
    7 cm
  • Szerokość opakowania
    14.5 cm
  • Waga opakowania
    0.365 kg
  • Producent
    HAGER
  • Kolor
    biały
  • Typ.
    Gniazda elektryczne
  • Typ
    Gniazda SCHUKO
  • Materiał wykonania
    Tworzywo sztuczne
  • Montaż
    podtynkowy
  • Prąd znamionowy
    16 A
  • Napięcie znamionowe
    250 V
  • Sposób mocowania
    z zaciskami śrubowymi
  • Wymiary
    głębokość montażu - 32,7 mm