TKR412223801/RAD Płaty termokurczliwe RM 122/38-1000 TKR412223801 RADPOL
Płaty termokurczliwe RM 122/38-1000 TKR412223801 RADPOL
Producent:
Kod produktu:
TKR412223801/RAD
Nr kat. :
TKR412223801/RAD
EAN:
Waga:
0.754 kg
Bezpłatna dostawa
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Producent
    RDL
  • Przekrój żyły
    122 mm
  • Liczba żył
    1
Producent / Podmiot Odpowiedzialny
  • Nazwa
    RADPOL S.A.
  • Adres pocztowy
    BATOREGO 14 77-300 Człuchów Polska
  • Adres e-mail
    handlowy@radpol.com.pl
  • Adres strony internetowej
    radpol.com.pl
Produkty powiązane
Centrala: 0 szt.
W oddziałach: 0 szt.
Centrala: 0 szt.
W oddziałach: 0 szt.
Opis
Parametry techniczne:
  • seria i typ: Płaty termokurczliwe RM 122/38-1000 TKR412223801 RADPOL
  • materiał wykonania: tworzywo sztuczne
  • wymiar L: 1000 mm
  • wymiar D: 122 mm
  • wymiar s: 3 mm