Rozłacznik On/Off In=63A P=37kW P3-63/I4/SVB/N 207349 EATON
Wyłączniki krzywkowe
Wyłączniki krzywkowe
KwantApp
6.58 pkt.
Producent:
EATON
Kod produktu:
207349/EAT
Kategoria:
Nr kat. :
207349/EAT
EAN:
Waga:
1.228 kg
Do koszyka
Bezpłatna dostawa
Zamów telefonicznie
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
Producent
EATON
Producent / Podmiot Odpowiedzialny
Nazwa
Eaton Electric Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres pocztowy
Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk Polska
Adres strony internetowej
https://www.eaton.com/pl/pl-pl/support/kontakt.html
Produkty powiązane
Wyłącznik krzywkowy do wbudowania 0-2-1 (zero jeden dwa) 5432/E 20A 6,5 kW 034110 EATON-MOELLER