242176/EAT Wyłącznik nadprądowy B 10A PLSM-B10-MW 242176 EATON
Producent:
Kod produktu:
242176/EAT
Nr kat. :
242176/EAT
EAN:
Waga:
0.15 kg
Bezpłatna dostawa
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Producent
    EATON
  • Charakterystyka
    B
  • Napięcie znamionowe [V]
    230 V
  • Prąd znamionowy [A]
    10A
  • Częstotliwość
    50 Hz