242180/EAT Wyłącznik nadprądowy B 16A 1P 10kA PLSM-B16-MW 242180 EATON
Wyłącznik nadprądowy B 16A 1P 10kA PLSM-B16-MW 242180 EATON
Producent:
Kod produktu:
242180/EAT
Nr kat. :
242180/EAT
EAN:
Waga:
0.108 kg
Bezpłatna dostawa
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Producent
    EATON
  • Charakterystyka
    B
  • Napięcie znamionowe [V]
    230 V
  • Prąd znamionowy [A]
    16A
  • Częstotliwość
    50/60 Hz
  • Montaż
    szyna DIN TH35
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane
    4 kV
  • Zdolność łączeniowa [kA]
    10kA
  • Ilość biegunów
    1
  • Szerokość w modułach 9 mm