NSYTRV22/SCH Zacisk śrubowy przepustowy 2,5 mm2 szary NSYTRV22 SCHNEIDER ELECTRIC
Zacisk śrubowy przepustowy 2,5 mm2 szary NSYTRV22 SCHNEIDER ELECTRIC
Seria:
Kod produktu:
NSYTRV22/SCH
Nr kat. :
NSYTRV22/SCH
EAN:
Waga:
0.008 kg
Bezpłatna dostawa
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Producent
    SCHNEIDER ELECTRIC
  • Materiał wykonania
    Tworzywo sztuczne
  • Kolor
    szary
  • Całkowita liczba wejść kablowych
    2
  • Wymiary zewnętrzne
    47,7 x 6,2 x 47,5 mm
  • Znamionowe napięcie łączeniowe
    600...1000 V
  • Seria
    LINERGY
Producent / Podmiot Odpowiedzialny
  • Nazwa
    SCHNEIDER ELECTRIC POLSKA SP.Z O.O.
  • Adres pocztowy
    Konstruktorska 12 02-673 Warszawa Polska
  • Adres e-mail
    poland_helpdesk@pl.schneider-electric.com
  • Adres strony internetowej
    pl.schneider-electric.com
Inni kupili również
Zacisk śrubowy uziemienie ochronne NSYTRV22PE SCHNEIDER ELECTRIC
1 osoba kupiła ostatnio
Centrala: 0 szt.
W oddziałach: 142 szt.
Odbiór za godzinę!
Centrala: 0 szt.
W oddziałach: 77 szt.
Odbiór za godzinę!
613110/BAX Szyna EURO SZP35H7/1 1m  TH35 gr. 1,0mm 613110 BAKS
Centrala: 307 szt.
Dostarczymy: 2026-05-13
W oddziałach: 800 szt.
NSYTRAABV35/SCH Złączki NSY wspornik końcowy przekręcany na DIN 35mm NSYTRAABV35 SCHNEIDER ELECTRIC
W oddziałach: 29 szt.
194821/EAT Wyłącznik nadprądowy B 16A 1P 6kA HN-B16/1 xPole Home 194821 EATON
Polecane
Dostarczymy: 2026-05-13
W oddziałach: 1997 szt.
W oddziałach: 142 szt.
216374/EAT Łącznik mocujący M22-A Eaton Moeller
Łącznik mocujący M22-A Eaton Moeller
216374/EATEATON
16 osób kupiło ostatnio
Centrala: 560 szt.
W oddziałach: 504 szt.
216376/EAT Styk pomocniczy 1Z, montaż czołowy, M22-K10 Eaton-Moeller
Centrala: 488 szt.
W oddziałach: 244 szt.
34.520/EPO Dławik M20 34.520 ELEKTRO-PLAST
Centrala: 100 szt.
W oddziałach: 595 szt.
34.525/EPO Dławik M25 34.525 ELEKTRO-PLAST
Centrala: 60 szt.
W oddziałach: 405 szt.
Opis
Parametry techniczne:
  • seria i typ: Zacisk śrubowy przepustowy 2,5 mm2 szary NSYTRV22 SCHNEIDER ELECTRIC
  • materiał wykonania: poliamid, stop miedzi, stal chromoniklowa
  • montaż: szyna DIN
  • sposób montażu: zatrzaskowy
  • wymiary: 47,7 x 6,2 x 47,5 mm
  • przekrój poprzeczny kabla:
    0,14…4 mm², stały przewód z końcówką kablową
    0,2…2,5 mm², elastyczny przewód z końcówką kablową
    0,14…4 mm², stały przewód bez końcówki kablowej
    0,14…4 mm², elastyczny przewód bez końcówki kablowej
  • długość izolacji zdejmowanej z kabla: 9 mm
  • [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe:
    1000 V zgodnie z EN/IEC 60947-7-1
    600 V CSA
    690 V zgodnie z ATEX Exe II Ex II 2 GD
    600 V cURus
  • [In] prąd znamionowy:
    24 A zgodnie z EN/IEC 60947-7-1
    22 A zgodnie z ATEX Exe II Ex II 2 GD
    20 A cURus
    20 A CSA
  • utrata dielektryka:
    0,01 przy 1 MHz zgodnie z IEC 60250
    0,01 przy 1 MHz zgodnie z VDE 0303-T4
  • stała dielektryczna: 3,7 przy 1 MHz
  • rezystywność:
    10000 MΩ.m zgodnie z IEC 60093
    10000 MΩ.m zgodnie z VDE 0303-T30
  • odporność powierzchni:
    1000 GΩ zgodnie z IEC 60093
    1000 GΩ zgodnie z VDE 0303-T30
  • odporność na pełzanie:
    500 CTI (> 400 kB) zgodnie z IEC 60093
    500 CTI (> 400 kB) zgodnie z VDE 0303-T30
  • ognioodporność: V0, grubość 0,8 mm zgodnie z UL 94