WI-MEF-3-100/FIF Monitor zużycia energii 3-fazowy 100A WI-FI 3F+N FOX ENERGY 3 WI-MEF-3-100 F&F FILIPOWSKI
Monitor zużycia energii 3-fazowy 100A WI-FI 3F+N FOX ENERGY 3 WI-MEF-3-100 F&F FILIPOWSKI
Producent:
Kod produktu:
WI-MEF-3-100/FIF
Nr kat. :
WI-MEF-3-100/FIF
EAN:
Bezpłatna dostawa
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Producent
    F&F
  • Ilość faz
    3-fazowy
  • Prąd znamionowy [A]
    100A
  • Zasilanie [V]
    3×230/400V
Producent / Podmiot Odpowiedzialny
  • Nazwa
    F&F FILIPOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • Adres pocztowy
    Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianice Polska
  • Adres e-mail
    biuro@fif.com.pl
  • Adres strony internetowej
    fif.com.pl
Produkty powiązane
Centrala: 0 szt.
W oddziałach: 5 szt.
Odbiór za godzinę!
U producenta: 500 szt.
Dostarczymy: 2026-05-21
WZE-3RST/FIF Licznik energii elektrycznej 3-fazowy 80A z funkcją RESET WZE-3RST F&F FILIPOWSKI
Licznik energii elektrycznej 3-fazowy 80A z funkcją RESET WZE-3RST F&F FILIPOWSKI