Oprawa oświetleniowa PANDA plafoniera okrągła duża IP65 D.3175RM-BN-13W/24V PAWBOL
Producent:
Kod produktu:
D.3175RM-BN-13W/24V/PAW
Kategoria:
Nr kat. :
D.3175RM-BN-13W/24V/PAW
EAN:
Bezpłatna dostawa
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Producent
    PAWBOL
  • Napięcie zasilania [V]
    24 V
  • Materiał konstrukcji
    PC (Poliwęglan)
  • Materiał oprawy (klosz)
    PC (Poliwęglan)
  • Stopień szczelności IP
    IP65
  • Strumień świetlny [lm]
    1400 lm
  • Barwa światła
    neutralna (4000K)
  • Współczynnik IK
    IK10
  • Sposób montażu
    Natynkowy
  • Moc oprawy [W]
    13 W
  • Typ źródła światła LED
    SMD
  • Czujnik ruchu
    Tak
  • Gwarancja
    24 miesiące (2 lata)
  • Strumień świetlny [lm]
    120 lm
  • Klasa energetyczna
    D
Producent / Podmiot Odpowiedzialny
  • Nazwa
    PAWBOL SPÓŁKA AKCYJNA
  • Adres pocztowy
    Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator Polska
  • Adres e-mail
    biuro@pawbol.pl
  • Adres strony internetowej
    pawbol.pl
Opis
pawbol
Oprawa oświetleniowa PANDA plafoniera okrągła duża IP65 D.3175RM-BN-13W/24V PAWBOL - Seria opraw PANDA firmy PAWBOL to proste i estetyczne wzornictwo znajdujące zastosowanie w pomieszczeniach gospodarczych, ciągach komunikacyjnych, garażach i piwnicach. W serii mamy do wyboru 2 wersje oświetlania (płytka LED lub oprawkę E27), 2 kolory klosza (mleczny, przeźroczysty), 2 kolory ozdobnego pierścienia (biały, czarny), 2 opcje zasilania (24 V, 230 V) oraz oprawy wyposażone w radarowy czujnik ruchu. Oprawy posiadające energooszczędną płytę LED  występują w 2 barwach światła (4000K i 6500K). Posiadają również współczynnik odporności na wnikanie pyłu i wilgoci wynoszący IP65 oraz klasę odporności klosza IK10, wykonanego z poliwęglanu. Prosta konstrukcja oprawy pozwala na łatwy i szybki montaż zarówno na suficie czy ścianie.
Parametry techniczne:
  • seria i typ: Oprawa oświetleniowa PANDA plafoniera okrągła duża IP65 D.3175RM-BN-13W/24V PAWBOL
  • kolor podstawy: biały
  • kolor klosza: mleczny
  • napięcie zasilania: 24 V AC
  • moc: 13 W
  • barwa światła: 4000 K (biała neutralna)
  • strumień światła: 1400 lm
  • czujnik ruchu: tak
  • średnica oprawy: 280 mm
  • wysokość oprawy: 106 mm