B.1115-250GZG-20/PAW Przedłużacz bębnowy PB OW 3x1 5-20m 4xGZ16A B.1115-250GZG-20 PAWBOL
Przedłużacz bębnowy PB OW 3x1 5-20m 4xGZ16A B.1115-250GZG-20 PAWBOL
Producent:
Kod produktu:
B.1115-250GZG-20/PAW
Nr kat. :
B.1115-250GZG-20/PAW
EAN:
Waga:
4 kg
Bezpłatna dostawa
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Producent
    PAWBOL
  • Przedłużacz na bębnie
    Tak
  • Długość [m]
    20
  • Materiał izolacji przewodu
    Guma
  • Rodzaj przewodu
    H05RR
  • Ilość gniazd 16A 250V
    4
  • Ilość żył
    3
  • Przekrój żył [mm2]
    1,5
  • Stopień ochrony [IP]
    IP44
Producent / Podmiot Odpowiedzialny
  • Nazwa
    PAWBOL SPÓŁKA AKCYJNA
  • Adres pocztowy
    Wł. Grabskiego 29 32-640 Zator Polska
  • Adres e-mail
    biuro@pawbol.pl
  • Adres strony internetowej
    pawbol.pl
Opis
Przedłużacz bębnowy PB OW 3x1 5-20m 4xGZ16A B.1115-250GZG-20 PAWBOL- idealnie sprawdzi się na budowie, podczas pracy w ogrodzie lub przy remoncie mieszkania, a dzięki ergonomicznemu uchwytowi z łatwością przeniesiemy go w dowolne miejsce. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów oraz posiada stopień IP 44, zapewnia on ochronę przed ciałami o wielkości ponad 1 mm oraz kroplami wody. Przedłużacz wyposażony jest w 4 gniazda GZ 16A, a długość przewodu wynosi 20m. Dodatkowo przedłużacz posiada wyłącznik termiczny, który zabezpiecza przed przegrzaniem gniazd.
Parametry techniczne:
  • seria i typ: Przedłużacz bębnowy PB OW 3x1 5-20m 4xGZ16A B.1115-250GZG-20 PAWBOL
  • materiał wykonania: tworzywo sztuczne
  • długość przewodu: 20 m
  • stopień ochrony IP: IP 44
  • liczba gniazd: 4
  • wyłącznik termiczny: tak
  • rodzaj kabla: H05RR
  • liczba żył: 3
  • przekrój poprzeczny żył: 1.5 mm²