S30105/BIT Przewód sterowniczy LiYY 2x0,75 mm2 (300/300V) sygnalizacyjny (krążki 100m) S30105 BITNER
Przewód sterowniczy LiYY 2x0,75 mm2 (300/300V) sygnalizacyjny (krążki 100m) S30105 BITNER
Producent:
Kod produktu:
S30105/BIT
Nr kat. :
S30105/BIT
EAN:
Waga:
0.041 kg
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Producent
    BITNER
  • Oznaczenie przewodu
    LiYY
  • Napięcie izolacji
    300/300 V
  • Przekrój żyły
    0,75 mm2
  • Ilość żył
    2
  • Rodzaj żyły
    linka miedziana
Producent / Podmiot Odpowiedzialny
  • Nazwa
    Zakłady Kablowe BITNER SP. Z O. O.
  • Adres pocztowy
    Józefa Friedleina 3/3 30-009 Kraków Polska
  • Adres e-mail
    bitner@bitner.com.pl
  • Adres strony internetowej
    bitner.com.pl
Produkty powiązane
S30129/BIT Przewód sterowniczy LiYY 4x1 mm2 (300/300V) sygnalizacyjny (krążki 300m) S30129 BITNER
Centrala: 0 mb
W oddziałach: 0 mb
S30106/BIT Przewód sterowniczy LiYY 3x0,75 mm2 (300/300V) sygnalizacyjny (krążki 100m) S30106 BITNER
Przewód sterowniczy LiYY 3x0,75 mm2 (300/300V) sygnalizacyjny (krążki 100m) S30106 BITNER
S30106/BITBITNER
1 osoba kupiła ostatnio
Centrala: 0 mb
W oddziałach: 100 mb
Odbiór za godzinę!
S30079/BIT Przewód sterowniczy LiYY 2x0,5 mm2 (300/300V) sygnalizacyjny (krążki 100m) S30079 BITNER
W oddziałach: 0 mb
S30080/BIT Przewód sterowniczy LiYY 3x0,5 mm2 (300/300V) sygnalizacyjny (krążki 100m) S30080 BITNER
Inni kupili również
S54476/BIT Przewód sterowniczy BIT 500 4G1,5 mm2 (300/500V) sygnalizacyjny (bębnowy) S54476 BITNER
Centrala: 31 mb
Dostarczymy: 2026-05-15
W oddziałach: 25 mb
Odbiór za godzinę!
S54426/BIT Przewód sterowniczy BIT 500 3G0,75 mm2 (300/500V) sygnalizacyjny (bębnowy) S54426 BITNER
W oddziałach: 675 mb
Centrala: 164 mb
Dostarczymy: 2026-05-15
W oddziałach: 17 mb
KF 09040_FA/KOP Rura osłonowa dwuwarstwowa czarna 40mm "AROT" KF40 KOPOFLEX (50mb) KF 09040_FA KOPOS
Centrala: 0 szt.
W oddziałach: 16 szt.
W oddziałach: 100 mb
W oddziałach: 80 mb
W oddziałach: 530 mb
W oddziałach: 5 mb
S54428/BIT Przewód sterowniczy BIT 500® 4G0,75 mm2 (300/500V) sygnalizacyjny (bębnowy) S54428 BITNER
W oddziałach: 39 mb
Opis
Przewód sterowniczy LiYY 2x0,75 300/300V kabel sygnalizacyjny linka, żyły kolorowe S30105 BITNER
Parametry techniczne:
  • rodzaj kabla: kabel sterowniczy / sygnalizacyjny
  • napięcie pracy: 300 / 300 V
  • próba napięciowa: </= 0,34 mm2 1200 V; >/= 0,5 mm2 1500 V
  • rezystancja izolacji: 20 MOhm x km
  • pojemność (przy 800Mhz): 0,14 mm2 120pF/m; >/= 0,25 mm2 150pF/m
  • indukcyjność: 0,65 mH/km
  • minimalny promień gięcia połączenia ruchome: 7,5 x O
  • minimalny promień gięcia połączenia na stałe: 4 x O
  • temperatura pracy: instalacja na stałe od - 40°C do +80°C; instalacje ruchome od -5°C do +80°C
  • kabel wnętrzowy
  • minimalna temperatura układania: -5°C