ST25-11-24DC/FIF Stycznik modułowy 24V DC 1NO+1NC 25A ST25-11-24DC F&F FILIPOWSKI
Stycznik modułowy 24V DC 1NO+1NC 25A ST25-11-24DC F&F FILIPOWSKI
Producent:
Kod produktu:
ST25-11-24DC/FIF
Nr kat. :
ST25-11-24DC/FIF
EAN:
Waga:
0.1 kg
Bezpłatna dostawa
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Producent
    F&F
  • Liczba styków zwiernych [NO]
    1Z
  • Liczba styków rozwiernych [NC]
    1R
  • Znamionowe napięcie sterujące [V]
    24 V
  • Rodzaj napięcia sterowania [AC/DC]
    DC
  • Prąd znamionowy
    25A
  • Napięcie zasilania
    24 V
  • Kombinacja styków
    1×NO+1×NC
  • Znamionowy prąd łączeniowy
    230 V