241425/EAT Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym C 20A 1P+N 30mA typ AC CKN6-20/1N/C/003 241425 EATON
Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym C 20A 1P+N 30mA typ AC CKN6-20/1N/C/003 241425 EATON
Producent:
Kod produktu:
241425/EAT
Nr kat. :
241425/EAT
EAN:
Waga:
0.1 kg
Bezpłatna dostawa
Zapytaj eksperta
Specyfikacja
  • Producent
    EATON
  • Z członem nadprądowym
    Nie
  • Prąd różnicowy
    30mA
  • Prąd znamionowy
    20A
  • Liczba biegunów
    2
  • Charakterystyka wyzwalania
    C
  • Typ
    AC
  • Odporność zwarciowa
    6kA
  • Informacje dodatkowe
    zintegrowany z modułem nadprądowym
  • Wymiary
    w:s:g 80x35x60mm
  • Temperatura pracy
    -25 do 40 °C